Skip to main content

Zostań darczyńcą

Złombol to rajd charytatywny, podczas którego zbierane są pieniądze dla dzieciaków ze Śląskich domów dziecka. Zbiórka organizowana jest przez Fundację „Nasz Śląsk” im. gen. Jerzego Ziętka z Chorzowa. WSZYSTKIE pieniądze wpłacone do fundacji trafiają do dzieci. W 2015 roku podczas Złombola udało się zebrać aż 734 868,06 zł, które wspomogły domy z Kłobucka, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej i Tychów. W tym roku może uda się zebrać jeszcze więcej, dzięki Wam!

Przekazanie zakupionych darów

Źródło: złombol

Przekazanie darów zakupionych za pieniądze zebrane w trakcie rajdu Złombol 2015

Ok, chcę pomagać, ale dlaczego właśnie przez Złombol?

Odpowiedź jest prosta: cała wysłana kasa idzie bezpośrednio na pomoc dzieciom. Akcja jest przejrzysta, fundacja nie zarabia na Waszych datkach, za to współpracuje z domami dziecka i zaopatruje je w ściśle określone sprzęty z listy potrzeb. Część dzieciaków wyjedzie też na kolonie za zebraną kasę z zeszłego roku.

A co dla Was? My, jako uczestnicy, udostępniamy na naszych samochodach powierzchnię reklamową. Loga, slogany czy co tam sobie zażyczycie trafią w postaci naklejek na naszego Żuka.

Naklejka z Waszym logo przewędruje całą trasę od Katowic do Palermo na boku naszego auta. W tym czasie zostanie obfotografowana setki razy przez ludzi w Polsce, ale i nie tylko.

Złombol jest wydarzeniem, o którym informują media w wielu krajach. W roku 2015 relacje z rajdu prowadzili m.in. TVN, TVP3, Teleexpres, TVN Turbo, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Dziennik Polska, Echo Miasta, Metro, Classic Auto, WRC, RMF FM,  Antyradio, Radio Eska, Wirtualna Polska, KMH, Interia oraz wiele innych portali internetowych.

Istnieje niewiele innych (legalnych) sposobów, by dotrzeć z reklamą do tak wielu osób.

Co jeszcze?

Oprócz powierzchni reklamowej dostajecie ekskluzywną relację z naszej przygody na niniejszym blogu plus logo w dziale „Sponsorzy” z opisem firmy. Do każdego ze Sponsorów wyślemy zdjęcie naszego Żuka na tle Koloseum. Taka pamiątka w Waszych gabinetach będzie świetną ozdobą!

 

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

 

Pisz do nas przez formularz kontaktowy. Jeżeli coś nie zostało dostatecznie wyjaśnione zapraszamy też na oficjalne FAQ organizatorów

Lub po prostu wyślij „co łaska” na:

Fundacja Nasz Śląsk im. gen.Jerzego Ziętka z siedzibą w Chorzowie przy ul. Łani 1

Prezes Zarządu: Roman Łuczak
KRS 0000198194, NIP 954-246-81-70

Konto 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859 (to jest subkonto Złombol)

Tytuł przelewu:

1. Jeżeli na stronie www.zlombol.pl ma pojawić się nazwa firmy, wtedy tytuł przelewu powinien wyglądać następująco:

Złombol, Dziki Billod „NAZWA FIRMY”

2. Jeżeli na liście darczyńców ma pojawić się link, wtedy tytuł przelewu powinien wyglądać następująco:

Złombol, Dziki Billod „www……pl”